"Uvědomujeme si důležitost
sportovních aktivit"

Smolný závod holandského mistrovství v Oss!

V rámci předsezonní přípravy vyrazil náš tým Diblík-Gábor na druhý závod holandského mistrovství do Oss, kde se v neděli 13. 3. 2016 očekávala generálka na mistrovství světa s kvalitním obsazením těch nejlepších týmů Evropy. Přispěl tomu i fakt, že cca za měsíc se zde uskuteční zahajovací Grand Prix. Náš tým nemohl chybět, aby si prověřil svou odolnost v těžkém písčitém terénu a také otestoval techniku.


Bohužel nadšení zchladil hned kvalifikační trénink, který zrovna nevyšel dle představ. Sice Diblík-Gábor zajeli čas 2:52, kterým by se posunuli na 32. místo, ale dosáhli ho v prvních 10 minutách a v Holandsku se počítají zajetá kola až po tomto čase. V následujících minutách se jim už nevedlo a přispěly k tomu i problémy s technikou, zadřený motor. I přes 40 zúčastněných posádek dostaly všichni svolení startovat v závodě. Pomohla zejména přímluva Daniela Willemsena. Ani v první jízdě nedokázala naše posádka prodat své přednosti, jelikož musela odstoupit pro poruchu na spojce. "Po výměně motoru jsme zkoušeli testovací motor, ale ten se přehříval natolik, že jsme raději odstoupili a druhou rundu bohužel nemáme na čem jet... Po startu to jinak vypadalo docela nadějně...," odpověděl nám Robert Diblík. Do druhé jízdy tak nenastoupili a balili domů. (joh)

Fotogalerie

Kalendář akcí

červen 2019
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Přehled závodů

Sponzoři klubu

SportTym Dibla
2015 @ Všechna práva vyhrazena

Created by:
logo net-service