"Uvědomujeme si důležitost
sportovních aktivit"

Poděkování sponzorům

Celý náš tým ze srdce děkuje všem našim sponzorům za pomoc a podporu v uplynulé sezoně 2013.
Shrnutí sezony je jen na pár řádků, jelikož její začátek překazila tragická událost jezdce Roberta Diblíka, kdy mu po výbuchu v první květnový týden shořel autoservis a s dalšími dvěma lidmi byl zasažen požárem a převezen do nemocnice.
Před danou událostí stihli kluci odjet MMČR v Kramolíně, kde zajeli 3. místo, dále pak MMČR v Horšovském Týně, ve kterém se taky umístnili na třetí pozici a účastnili se Mistrovství světe ve švýcarském Frauenfeldu, kde ze 14-tého místa v kvalifikaci postoupili do závodu. V první rozjížďce zajeli 25. místo a ve druhé rozjížďce místo 21.
Po požáru byl Robert nucen prodat sajdkáru a začala zdravotní rekonvalescence v jednom kroku se znovuvybudováním dílny. Díky mnoha lidem, kteří nám byli nápomocní, se brzy dalo vše do pořádku a jakmile měl Robert ruku téměř v pořádku, začal uvažovat nad dalším ježděním, hlavně pro Vás milí sponzoři, a taky pro nedočkavé fanoušky. Samozřejmě závodění mu chybělo a na jetí se moc těšil. Jelikož se vztahy mezi jezdcem Robertem a spolujezdcem Petrem po požáru bohužel pokazily, byla mu navržena alternativa odjetí závodu MMČR v Ledči od pana Pavla Hrocha, který je otcem dvou šikovných a nadějných kluků. Ti od nás sajdkáru před časem koupili a zkoušeli jezdit i s naší pomocí. A je nutno dodat, že už posbírali pár titulů v seriálu Crossracing Cup. Příštím rokem by jsme je měli vidět v Mistrovství ČR. Robert si spolujezdce Martina Hrocha vypůjčil spolu s jejich sajdkárou na již zmíněný závod v Ledči nad Sázavou, kde spolu zajeli krásné 3. místo!!! Účastnili se spolu taky na závodech Mistrovství ČR družstev v Ředhošti, kde jeli v družstvu STR Team Rozehnal /Promotosport/ s Václavem a Markem Rozehnalovými a Tomášem Vejchodou, který jel taky s vypůjčeným spolujezdcem Miroslavem Zatloukalem. Naše družstvo se může pochlubit odjetým celkovým 1. místem!!!
Ještě jednou všem moc děkujeme, vážíme si Vaši pomoci a těšíme se s Vámi na další sezonu v roce 2014. V zimě budeme přemýšlet a přehodnocovat, co se bude v další sezoně dít. Máme v plánu rozšířit tým o další posádku, a to o již zmíněné bratry Hrochové. Není ještě jisté, jestli Robert pojede na sajdkáře. Alternativou je ještě motocykl.
V co nejkratším čase dáme dohromady CD s fotkami nejen ze závodů + památeční poděkování za pomoc v sezoně a těšíme se na jejich předání Vám, milí sponzoři. Tedy na shledanou... :-)

Za celý tým...

Mary

Fotogalerie

Kalendář akcí

únor 2020
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Přehled závodů

Sponzoři klubu

SportTym Dibla
2015 @ Všechna práva vyhrazena

Created by:
logo net-service