"Uvědomujeme si důležitost
sportovních aktivit"

MMČR družstev Ředhošť

Družstvo STR Team Rozehnal v trochu jiném složení (Vašek a Marek Rozehnal, Diblík a Hroch, Vejchoda a Zatloukal) obhájilo dne 31.8.2013 loňský titul mistrů družstev!!! Každý rok "bojujeme" na místní trati v Ředhošti s kvanty bláta, letos na čtvrtém závode družstev tomu ale naštěstí bylo jinak. Vydařené počasí jen umocnilo tu parádní atmosféru, která vládla zde na závodech MMČR družstev.
V celku úspěšně zajeté kvalifikační jízdy daly teamu STR Rozehnal naději na vítězství. Zůstávalo nám hlavně pořádně fandit a držet pěsti, ať se nás drží štěstí.. a drželo se.. :-) Kluci již po druhé zavítají do Prahy na vyhlášení mistrů ČR.
Bratři Rozehnalovi se i když konkurenci, moc potěšili účastněné dvojici z Lotyšska, bratrům Daidersovým. Byli si jistí, že závody i pro ně tím pádem budou mít pořádné grády.
V první rozjížďce A+B Daidersové ukořistili první pozici, za nimi se ale kolo na kolo drželi Rozehnalové a čekali na příležitost k předjetí. Daidrsům ale prasklo přepákování a museli závod předčasně ukončit. Tu samou smůlu měli i mlaďoučcí bratři Boukalové. Zradila je spojka.
Rundu tedy vyhrály Rozehnalové, za nimi další posádka našeho družstva, Tomáš Vejchoda s Mirkem Zatloukalem a třetí místo si zaslouženě vyjel drak ze zahraničí - Wanger se spolujezdcem Gáborem.
Druhá rozjížďka B+C byla právě pro Wangera s Gáborem ta nejlepší. Stali se vítězi a to neskutečným způsobem.. kde v něm se to bere.. :-)
Druhý byl jeho parťák z družstva - Kříž a Chéreau. Třetí místo měl náš Vejchoda a čtvrté místo zaujal Dibla s Hrošákem. Luky Černý s Radkem Musilem měli ohromnou smůlu v této rozjížďce. Lukáš zůstal na startovným a myslím v šestém kole dostali defekt na zadním kole! Vyměnili, vystartovali a zběsile předjížděli všechny posádky, které jim přišli do cesty. Vyjeli si nakonec pěkné 5.místo.
Po druhé rozjížďce jsme byli v napětí, protože ta třetí rozjížďka, ve které jeli Ti nejvíc nejlepší borci :-), měla rozhodnout. Ještě teď mám okousaný ret! :-D
Zmíněná třetí rozjížďka byla pro naše družstvo úspěšná hned po startu. Robin s Martinem Hrochovým byly ve třičtvrtě startovací roviny první, Robin měl za to, že po jeho boku je Vašek s Markem, tak jim uhnul ať jim pak nepřekáží a ono to byli Daidersové! Rozehnalové jako správní paliči to Daidersům hned nandali a první pozici tak, troufám si říct bezkonkurenčně, zastávali až do konce závodu. Nasazenou rychlost a tempo nestíhali ani obávaní konkurenti z Lotyšska. Ti si vyjeli druhé místo, na třetím místě byl Černý s Musilem, za ním Kríž-Chéreau a na pátým místě Dibla s Hrošákem. Tohle pořadí nám zajistilo vítězství.

1. STR Team Rozehnal ........................... 11 bodů
Rozehnal-Rozehnal (1), Vejchoda-Zatloukal (148) a Diblík-Hroch (52)

2. ACCR I. ........................................... 16 bodů
Boukal-Boukal (99), Wanger-Gábor (7) a Kříž-Chéreau (11)

3. JAWA racing team ............................... 22 bodů
Daiders-Daiders (111), Vrátný-Hotový (87) a Černý-Musil (40)

4. QAMA Motosport club .......................... 37 bodů
Pokorný-Šárka (55), Krotil-Ochtábec (20) a Jiroušek-Pinta (88)

5. SMS motokrosu Nepomuk ..................... 28 bodů
Frint-Frint (22), Kalinovský-Liška (27), - jeli dvě posádky

6. JAWA SIDACAR team .................................. 36 bodů
Tyle-Poledník (80), Vyšata-Vyšata (77), jeli dvě posádky

Fotogalerie

Kalendář akcí

červen 2020
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Přehled závodů

Sponzoři klubu

SportTym Dibla
2015 @ Všechna práva vyhrazena

Created by:
logo net-service