"Uvědomujeme si důležitost
sportovních aktivit"

Na známost se vám všem dává, mimořádně zvláští zpráva! :o)

Naši kluci si o víkendu vyjezdili mistrovský titul!!! V závodech MMČR družstev v Ředhošti 1.9.2012 se jim zadařilo. Spolu s bratrskými dvojicemi Rozehnalů a Vejchodů, kteří tvořili s námi tým STR ROZEHNAL na čele s Vaškem Rozehnalem. Předloni na premiérové účasti na závodech družstev se nám lepila smůla na paty, loni to bylo o hodně lepší, odnesli jsme si stříbro s jednobodovou ztrátou na vítězství (!). Letos s rozdílem čtyřech bodů před JAWA týmem (Čermák, Černý, Vrátný) se naše družstvo může konečně chlubit zlatým postem vítězů.
V první rozjížďce ze třech (družstvo - A Rozehnalovi, družstvo B - Diblík-Šnévajs, C - Vejchodovi, 1. rozjížďka A+B, 2. rozjížďka B+C, 3. rozjížďka A+C) zajel Vašek Rozehnal s bráchou 1. místo, to samé i v rozjížďce třetí. Robin s Peťou v první rundě vybojovali místo třetí, v druhé rundě se povedlo zajet druhé místo! Na Vejchoďáky se lepila smůla, v druhé rozjížďce jim byl utržen 2x chcípák a v rozjížďce třetí se jim přetrhl řetěz.
Napínavý to bylo do samotného konce, i přes ne moc příznivé počasí závody proběhli v klidu a bez kolizí.. Ze začátku hlavně 4-kolky doslova "plavali" na blátě. Pak se ale povrch tratě ujezdil a nebylo to tak pro jezdce náročné. Typická Ředhošťská "jednokolejka" zůstala samozřejmě zachována.. :o)
Na druhý den, tedy v neděli 2.9.2012 proběhl ještě závod MČR amatérů Crossracing Cup v Bělé u Jevíčka, kde jsme jako skalní nemohli chybět. Co se týče počtu bodů a bodového náskoku, můžeme s jistotou momentálně zkonstatovat, že Robin s Peťou se můžou pyšnit dalším mistrovským titulem. A to titulem "Mistři Moravy". Ještě nás čeká závod v Dlouhé Loučce, kterého se i přes jistý titul určitě účastníme!
Teď o víkendu 8.9.2012 nás ale čeká důležitý závod na domácí půdě, v Mohelnických lomech. Těšíme se na všechny fandy, snad vás bude hooodně moc :o) Držte palce, ať to dopadne - hlavně ve zdraví!!!

Mary

Fotogalerie

Kalendář akcí

duben 2019
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Přehled závodů

Sponzoři klubu

SportTym Dibla
2015 @ Všechna práva vyhrazena

Created by:
logo net-service